سرانجام شرکت کانگ‌هو آنلاین (GungHo Online) پس از اعمال تاخیراتی در تاریخ انتشار بازی Grandia HD Remaster، این نسخه‌ی بازسازی‌ شده را برروی فروشگاه استیم منتش...

سرانجام شرکت کانگ‌هو آنلاین (GungHo Online) پس از اعمال تاخیراتی در تاریخ انتشار بازی Grandia HD Remaster، این نسخه‌ی بازسازی‌ شده را برروی فروشگاه استیم منتشر کرد.

بازی نقش‌آفرینی Grandia HD Remaster، به نوعی نسخه‌ی بازسازی شده‌ی Grandia بوده که با قیمت ۱۹٫۹۹ دلار، در فروشگاه استیم قابل تهیه است. همچنین دارندگان نسخه‌ی Grandia 2 Anniversary Edition نیز قادر هستند تا آن را از طریق به‌روزرسانی رایگانی، به Grandia 2 HD Remaster ارتقا دهند. همچنین آن را می‌توانید مجددا به نسخه‌ی Grandia 2 Anniversary Edition، تبدیل کنید. جان ایواساکا (Jun Iwasaki)، رئیس بخش آمریکای شرکت کانگ‌هو آنلاین، در خصوص این بازی توضیح داد:

بازی‌بازان پلتفرم رایانه‌های شخصی هم‌اکنون قادر هستند تا به تجربه‌ی بازی Grandia HD Remaster پرداخته و از آن لذت ببرند. این بازی کاملا مناسب طرفداران عناوین نقش‌آفرینی و بازی‌بازانی بوده که به دنبال شخصیت‌هایی جذاب و شگفت‌انگیز، موسیقی زیبا و داستان ماجراجویانه‌ی بزرگی هستند.

بازی Grandia HD Remaster ارزش تجربه را دارد زیرا مبارزات آن، مخلوطی از ماکانیزم‌های ریل‌تایم و نوبتی است که بازی‌بازان را به منظور متوقف کردن حملات دشمنان و جلوگیری از شروع حمله‌ی آن‌ها، تشویق می‌کند. همچنین بازی‌بازان می‌توانند با استفاده از منابع مانا اگز (Mana Eggs)، جادوهایی را به کار برند و مناطق خاطره‌انگیزی مانند پارم (Parm) را کاوش کنند. به علاوه، موسیقی‌های این بازی توسط نوریوکی ایوادا (Noriyuki Iwada) ساخته شده است که هم‌چنان شگفت‌انگیز هستند. لازم به ذکر بوده که Grandia HD Remaster، رابط کاربری و میان‌پرده‌های پیشرفته‌تری را نیز شامل می‌شود

بازی Grandia HD Remaster برروی کنسول نینتندو سوییچ نیز در دسترس قرار دارد.