بر اساس آمار جدید منتشر شده توسط SteamDB، بازی God of War در اولین روز عرضه‌ی خود روی PC، آماری حدود 50 هزار بازیکن همزمان را در استیم به ثبت رسانده است. طبق جزئیات ارائه شده، بازی God of War در روز گذشته منتشر شد و توانست در اولین روز انتشار خود در استیم، آم...

بر اساس آمار جدید منتشر شده توسط SteamDB، بازی God of War در اولین روز عرضه‌ی خود روی PC، آماری حدود 50 هزار بازیکن همزمان را در استیم به ثبت رسانده است.

طبق جزئیات ارائه شده، بازی God of War در روز گذشته منتشر شد و توانست در اولین روز انتشار خود در استیم، آمار 49,411 بازیکن همزمان را ثبت کند. از این نظر، بازی مذکور در روز جمعه، در رتبه‌ی 22 بیشترین تعداد بازیکن همزمان قرار گرفت. اما شایان ذکر است که تقریباً تمام عناوین بالاتر از این بازی در روز انتشار، عناوین چندنفره بودند.

جدا از عنوان God of War، پیش از این بازی‌های Horizon Zero Dawn و Days Gone، دیگر عناوین بزرگ پلی‌استیشن، در زمان عرضه روی استیم به ترتیب آمار 56,557 و 27,450 بازیکن همزمان را به ثبت رسانده بودند.

بازی God of War، ساخته‌ی استودیوی سانتا مونیکا (Santa Monica)، در حال حاضر روی رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن 5 و پلی‌استیشن 4 در دسترس قرار دارد.

آرینReciver