سهراب بختیاری زاده یکشنبه پس از تساوی تیمش مقابل رایکا بابل در اهواز بیان کرد:بازیکنان ما بازی را خیلی خوب شروع کردند و معتقدم در تمام دقایق بازی توپ و میدان را در اختیار داشتیم اما نتوانستیم...

سهراب بختیاری زاده یکشنبه پس از تساوی تیمش مقابل رایکا بابل در اهواز بیان کرد:بازیکنان ما بازی را خیلی خوب شروع کردند و معتقدم در تمام دقایق بازی توپ و میدان را در اختیار داشتیم اما نتوانستیم از موقعیت های به دست آمده بهره ببریم.

وی با بیان اینکه بازیکنان تیمش در امر گلزنی با مشکل روبه رو هستند گفت: بازیکنان ما به ویژه در خط حمله به تمرکز و آرامش بیشتری احتیاج دارند و ما این موضوع را به خوبی می دانیم. از فردا تلاش می‌کنیم تا در بازی های آینده از هماهنگی بهتری برخوردار باشیم و امتیازات لازم را کسب کنیم.

سرمربی استقلال خوزستان با اشاره به اینکه امتیازات زیادی از دست دادیم و باید برای جبران آن بیشتر تلاش کنیم افزود: باید بیشتر تمرین کنیم تا بتوانیم جایگاه خود را در جدول رده بندی بهبود دهیم.

وی با اشاره به اینکه استقلال خوزستان شرایط خوبی در جدول ندارد ادامه داد:بنا داریم در نیم فصل دوم با جذب بازیکن تیممان را تقویت، و خود را به رده های بالای جدول برسانیم.

بختیاری زاده گفت: تیم ما بازیکنان خوبی دارد که بعض از آنها در لیگ برتر بازی کرده اند اما تمرکز لازم را در زمین ندارند. انتظار داریم هواداران بیش از گذشته از ما حمایت کنند تا بتوانیم عملکرد بهتری داشته باشیم.

وی افزود: امروز به سه امتیاز بازی نیاز داشتیم اما این امر محقق نشد و ۲ امتیاز به راحتی از دست دادیم.

دیدار تیم های استقلال خوزستان و رایکا بابل در اهواز با تساوی یک بر یک به پایان رسید.