چهارشنبه شب از هفته پانزدهم لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های انگلیس، پنج دیدار همزمان برگزار شد که در مهمترین آن، منچستریونایتد در ورزشگاه «اولدترافورد» برابر تاتنهام به برتری دو بر یک دست یافت. نکته ویژه این دیدار، بازگشت «خوزه مورینیو» سرمربی پرتغالی تاتنهام به ورزشگاه اولدترافورد بود. وی اوا...

چهارشنبه شب از هفته پانزدهم لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های انگلیس، پنج دیدار همزمان برگزار شد که در مهمترین آن، منچستریونایتد در ورزشگاه «اولدترافورد» برابر تاتنهام به برتری دو بر یک دست یافت.

نکته ویژه این دیدار، بازگشت «خوزه مورینیو» سرمربی پرتغالی تاتنهام به ورزشگاه اولدترافورد بود. وی اواسط فصل گذشته و پس از حدود سه فصل حضور در منچستر از هدایت شیاطین سرخ کنار گذاشته شد.

در این دیدار ابتدا «مارکوس راشفورد» برای میزبان گلزنی کرد تا «اوله گانر سولسشر» سرمربی منچستر را از انتقادات اخیر نجات دهد.

در حالی که بازی روند متعدلی را طی می‌کرد، «دله علی» که تحت نظر مورینیو به روزهای خوب بازگشته است در دقیقه ۳۶ کار را به تساوی کشاند.

در دقیقه ۴۹، یونایتد صاحب پنالتی شد تا «راشفورد» گل دوم خود و شیاطین سرخ را به ارمغان آورد.

در نهایت این بازی با برتری دو بر یک منچستر به اتمام رسید تا این تیم با ۲۱ امتیاز به رتبه ششم جدول برسد و تاتنهام نیز ۲۰ امتیازی باقی ماند.

با این اوصاف بازگشت مورینیو به تئاتر رویاها اولدترافورد برای او خوشحال کننده نبود و نخستین شکستش را با تاتنهام تجربه کرد.

وی ماه گذشته جانشین «مائوریتسو پوچتینو» شد و هدایت تاتنهام را برعهده گرفت.

در دیگر دیدار مهم، چلسی در خانه خود با گل‌های «آبراهام» و «جیسون مونت» برابر استون‌ویلا به برتری دو بر یک دست یافت و ۲۹ امتیازی شد.

نتایج سایر دیدارها بدین شرح است:

ولورهمپتون ۲ - وستهام صفر

ساوتهمپتون ۲ - نوریچ یک

لسترسیتی ۲ - واتفورد صفر