شاهدان عینی از نحوه ترور و شهادت آیت الله صدوقی، چهارمین شهید محراب می گویند. به گزارش روابط عمومی شبکه یک، مستند"شهید محراب" به تهیه کنندگی ، حسین سبطی، که امروز ساعت 04 : 20 دقیقه پخش می شود، مروری دارد به واقعه ترور شهید صدوقی، امام جمعه یزد، در یازدهم تیر 1361، که پس از اقامه نماز جمعه، توسط یکی از عوامل گروهک منافقین به شهادت رسید.

شاهدان عینی از نحوه ترور و شهادت آیت الله صدوقی، چهارمین شهید محراب می گویند. 
به گزارش روابط عمومی شبکه یک، مستند"شهید محراب" به تهیه کنندگی ، حسین سبطی، که امروز ساعت 04 : 20 دقیقه پخش می شود، مروری دارد به واقعه ترور شهید صدوقی، امام جمعه یزد، در یازدهم تیر 1361، که پس از اقامه نماز جمعه، توسط یکی از عوامل گروهک منافقین به شهادت رسید.
در این مستند 30 دقیقه ای اسناد ترور شهید صدوقی در شهربانی و منافقین رونمایی و خاطراتی از زبان برخی از شرکت کنندگان در نماز جمعه دهم رمضان سال 61 پخش می شود. 
آیت ‌الله محمد صدوقی در سال 1327 هجری قمری در خانواده‌ای روحانی در یزد متولد شد. ایشان از سال 41 با شروع مبارزات انقلابی توسط امام خمینی(ره) به یاری ایشان شتافتند و در این راه متحمل زحمات و رنجهای بسیاری شدند. این مجتهد شجاع پس از پیروزی انقلاب اسلامی نماینده مردم مومن یزد در مجلس خبرگان و سپس امام جمعه شهر یزد شدند. سرانجام در یازدهم تیرماه 1361 مطابق با دهم رمضان 1402 پس از اقامه نماز توسط یکی از عوامل گمراه گروهک منافقین طی یک حمله انتحاری به شهادت رسیدند.