بامداد سه شنبه و در آغاز رقابت های مرحله یک چهارم نهایی لیگ اروپا، اینتر میلان به دیدار بایرلورکوزن رفت و با برتری ۲ بر یک برابر حریف خود راهی مرحله بعدی این رقابت ها شد. «نیکولو بارلا...

بامداد سه شنبه و در آغاز رقابت های مرحله یک چهارم نهایی لیگ اروپا، اینتر میلان به دیدار بایرلورکوزن رفت و با برتری ۲ بر یک برابر حریف خود راهی مرحله بعدی این رقابت ها شد.

«نیکولو بارلا» دردقیقه ۱۵ و «روملو لوکاکو» دردقیقه ۲۱  برای اینتر نایب قهرمان رقابت های سری آ در این دیدار گلزنی و صعود تیم شان به مرحله بعدی این رقابت ها را قطعی کردند.

این درحالی است که «کای هاورتز» در دقیقه ۲۵ تنها گل تیم لورکوزن را درون دروازه رقیب جای داد اما این گل برای بقای آنان درادامه این رقابت ها کافی نبود.

بدین ترتیب شاگردان «آنتونیو کونته» با کسب برتری دراین دیداربه مرحله نیمه نهایی صعود کردند. آنان دراین مرحله باید با تیم پیروز دیدار تیم های شاختاردونتسک اوکراین و بازل سوییس دیدار کنند.

بی شک تیم اینتر میلان در لیگ  بخت اول کسب عنوان قهرمانی در لیگ اروپا به شمار می رود و به نظر می رسد برای کسب آن مشکل چندانی پیش رو نداشته باشد.

بازیکنان این تیم  همچنین در فصل جاری رقابت های سری آ برای بدست آوردن قهرمانی سری آ، رقابت بسیار نزدیکی با یوونتوس داشتند اما در نهایت تنها با یک اختلاف امتیاز از حریف عقب مانده و

نایب قهرمان شدند.

رقابت های لیگ اروپا به دلیل شیوع ویروس کرونا به صورت متمرکز و در کشور آلمان درحال برگزاری است.