لسلی گریس اولین تصویر از خودش در نقش باربارا گوردون را در فیلم Batgirl منتشر کرده است. لسلی گریس (Leslie Grace) در شبکه اجتماعی اینستاگرام، تصویری منتشر کرده است که خودش را در نقش باربارا گوردون در فیلم بت‌گرل (Batgirl) نشان می‌دهد. فیلم بت‌گرل قرار است از سر...

لسلی گریس اولین تصویر از خودش در نقش باربارا گوردون را در فیلم Batgirl منتشر کرده است.

لسلی گریس (Leslie Grace) در شبکه اجتماعی اینستاگرام، تصویری منتشر کرده است که خودش را در نقش باربارا گوردون در فیلم بت‌گرل (Batgirl) نشان می‌دهد. فیلم بت‌گرل قرار است از سرویس آنلاین اچ‌بی‌مکس پخش شود.

این فیلم، دومین باری است که شخصیت باربارا گوردون در یک اثر لایو اکشن به نمایش در می‌آید. برای اولین، نقش بارابارا گوردون در فیلم بتمن و رابین (Batman & Robin) سال 1997 توسط آلیشیا سیلورستون (Alicia Silverstone) به نمایش در آمده است. دنیای سینمایی دی‌سی به دنبال گسترش خود است و قرار است فیلم سینمایی بت‌گرل را بسازد.

در کتاب‌های کمیک، نام بت‌گرل، نام مستعاری برای باربارا گوردون است. او دختر کمیسر جیمز گوردون است و خودش به عنوان کمیسری در اداره پلیس شهر گاتهام فعالیت می‌کند و از جمله متحدان نزدیک بتمن به شمار می‌رود. جیمز گوردن از فعالیت‌های دخترش به عنوان بت‌گرل اصلا اطلاع ندارد.

جی کی سایمونز (J.K. Simmons) قرار است نقشش به عنوان کمیسر گوردون را در فیلم بت‌گرل بازآفرینی کند. لسلی گریس که نقش بت‌گرل را بازی می‌کند، به تازگی تصویری از خودش در لباس کامل بت‌گرل منتشر کرده است. این لباس، به طور کامل، شبیه به لباس بت‌گرل در کتاب‌های کمیک است.

مایکل کیتون (Michael Keaton) قرار است نقشش به عنوان بتمن را در این فیلم بازآفرینی کند. او در ابتدا قرار است نقش بتمن را در فیلم فلش (The Flash) ایفا کند. در کنار او، بن افلک (Ben Affleck) نیز برای آخرین بار، نقش بتمن را به تصویر خواهد کشید.

کمپانی برادران وارنر اخیرا نیز اعلام کرده که فیلم بلو بیتل (Blue Beetle)، اثری دیگر از دنیای سینمایی دی‌سی، که قرار بوده به طور اختصاصی روی سرویس آنلاین اچ‌بی‌او مکس عرضه شود، مدتی کوتاه روی پرده سینماها نیز اکران خواهد شد. البته این موضوع برای فیلم بت‌گرل صدق نمی‌کند و کمپانی قصد دارد تا این فیلم را انحصارا در سرویس آنلاین اچ‌بی‌او مکس عرضه نماید. در حال حاضر، فیلمبرداری فیلم بت‌گرل در شهر گلاسگو در جریان است.

فیلم Batgirl

منبع: اسکرین رنت