پلی استیشن و استودیوی اینسامنیاک گیمز (Insomniac Games) به‌تازگی تریلری از نسخه PC بازی Spider-Man: Miles Morales را به اشتراک گذاشته‌اند که در آن به عرضه‌ی عنوان مذکور در پاییز امسال اشاره شده است. پس از انتشار بازی Marvel’s Spider-Man Remastered برای دارندگ...

پلی استیشن و استودیوی اینسامنیاک گیمز (Insomniac Games) به‌تازگی تریلری از نسخه PC بازی Spider-Man: Miles Morales را به اشتراک گذاشته‌اند که در آن به عرضه‌ی عنوان مذکور در پاییز امسال اشاره شده است.

پس از انتشار بازی Marvel’s Spider-Man Remastered برای دارندگان PC، به‌زودی شاهد انتشار عنوان Spider-Man: Miles Morales برای پلتفرم مذکور خواهیم بود. همانند نسخه‌ی اصلی، وظیفه پورت این نسخه نیز به استودیوی هلندی نیکسز سافتور (Nixxes Software) محول شده است.

تبلیغات

بازی Spider-Man: Miles Morales ابتدا در سال 2020 برای کنسول‌های پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 منتشر شد. داستان این نسخه حول شخصیت مایلز مورالز است و وقایع آن در کریسمس نیویورک جریان دارد.

Spider-Man: Miles Morales در پاییز امسال برای رایانه‌های شخصی (فروشگاه‌های استیم و اپیک گیمز) منتشر خواهد شد. هنوز تاریخ دقیق انتشار این بازی از سوی سونی اعلام نشده است. در پایان شما را به تماشای اولین تریلر نسخه PC اثر مذکور دعوت می‌کنیم.