به گزارش روز یکشنبه ایرنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار حیدر عباس زاده بیان کرد: پلیس اطلاعات و امنیت عمومی خوزستان با کار اطلاعاتی، اعضای باند چهار نفره قاچاق سلاح و مهمات را در شهرستان...

به گزارش روز یکشنبه ایرنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار حیدر عباس زاده بیان کرد: پلیس اطلاعات و امنیت عمومی خوزستان با کار اطلاعاتی، اعضای باند چهار نفره قاچاق سلاح و مهمات را در شهرستان اهواز شناسایی کرد.

وی افزود: کارکنان پلیس اطلاعات و امنیت عمومی خوزستان با رصد اطلاعاتی محل دپوی سلاح و مهمات را شناسایی و با هماهنگی مرجع قضایی در عملیاتی منسجم هر چهار متهم را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی خوزستان ادامه داد: در بازرسی از مخفیگاه متهمان ۴۰ قبضه سلاح غیرمجاز پنج تیر شورشی وینچستر، ۲۰ کیلوگرم تریاک، یک کیلوگرم حشیش کشف و یک دستگاه خودرو کشف شد.

وی گفت: امنیت مردم خط قرمز پلیس است و با فرد و یا افرادی که قصد خدشه دار کردن آن را داشته باشند با اقتدار برخورد خواهیم کرد.

پیش از این نیز فرمانده انتظامی خوزستان در راستای اجرای طرح‌های جمع آوری سلاح و مهمات در تیر امسال از انهدام پنج باند قاچاق سلاح و کشف ۴۶۸ قبضه سلاح غیرمجاز خبر داده بود.