به گزارش روز شنبه ایرنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار حیدر عباس‌زاده بیان کرد: درپی وقوع چند فقره سرقت مسلحانه محموله و بار رانندگان خودروهای عبوری در جاده‌های اندیمشک ، موضوع به صورت ویژ...

به گزارش روز شنبه ایرنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار حیدر عباس‌زاده بیان کرد: درپی وقوع چند فقره سرقت مسلحانه محموله و بار رانندگان خودروهای عبوری در جاده‌های اندیمشک ، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان شعبه مبارزه با سرقت پلیس آگاهی اندیمشک موفق شدند با کار اطلاعاتی باند سه نفره سارقان مسلح سابقه دار را شناسایی و ضمن هماهنگی با مرجع قضایی در عملیاتی متهمان را در مخفیگاهشان دستگیر کنند.

وی ادامه داد: در بازرسی از مخفیگاه سارقان، ۲ دستگاه خودرو پژو سرقتی، اموال مسروقه شامل کالای خانگی و انواع پارچه به ارزش چهار میلیارد ریال به همراه تعدادی فشنگ جنگی و مدارک هویتی کشف شد.

وی بیان کرد: متهمان در بازجویی پلیس به چهار فقره سرقت مسلحانه محموله‌های جاده‌ای اعتراف کردند.

فرمانده انتظامی خوزستان گفت: این متهمان به دلیل سوابق سرقت مسلحانه، سرقت به عنف و تیراندازی منجر به قتل درتعقیب قضایی بودند. تلاش پلیس برای کشف سایر سرقت‌های احتمالی و اسلحه به کار رفته در سرقت‌های مسلحانه ادامه دارد.