به گزارش ایرنا حجت الاسلام و المسلمین مصطفی محامی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه زاهدان با بیان اینکه عاشورا پیروزی اراده حق بر باطل بود، اظهارداشت: هفته دفاع مقدس یادآور رشادت‌ها و شکوه ایست...

به گزارش ایرنا حجت الاسلام و المسلمین مصطفی محامی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه زاهدان با بیان اینکه عاشورا پیروزی اراده حق بر باطل بود، اظهارداشت: هفته دفاع مقدس یادآور رشادت‌ها و شکوه ایستادگی یک ملت در مقابل زورگویان است.

امام جمعه زاهدان با بیان اینکه تقابل جبهه حق علیه باطل از زمان حضرت آدم بوده و همچنان تداوم دارد، گفت: دشمن زمانی دست از کینه توزی برخواهد داشت که تسلیم خواسته‌های او شویم که این جز غارت کشور و ذلت مردم نتیجه‌ای به همراه نخواهد داشت.

نماینده ولی فقیه در سیستان وبلوچستان افزود: درس عاشورا ایستادگی، مقاومت، پایداری در برابر آرمان‌ها، آزادی و استقلال کشور است هرچند با هزینه‌هایی همراه خواهد بود اما نتیجه آن عزت و سربلندی است.

حجت الاسلام و المسلمین محامی تاکید کرد: هم‌اینک جنگ دشمن فرهنگی بوده لذا با تهاجم و شبیخون فرهنگی درصد تحقق اهداف شوم خود است که در این مسیر آموزش و پرورش را به دلیل تربیت نسل آینده مورد هدف قرار داده است.

امام جمعه زاهدان با ابراز گلایه‌مندی از سند ۲۰۳۰ گفت: به فرموده رهبر معظم انقلاب غربی‌ها با اجرای این سند بدنبال جنگ فرهنگی هستند.

نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان تاکید کرد: باید جبهه‌های حمله دشمن نظیر امنیت، اقتصاد و وحدت را شناخت و با تقویت مناسب درصد مقابله با آنها برآمد.

حجت الاسلام و المسلمین محامی با بیان اینکه قیام امام حسین(ع) یک نهضت فرهنگی و سترک بود، گفت: این قیام بزرگ جدا از درگیری نظامی سراسر درس در امور فرهنگی نظیر عزت، غیرت، شهامت، اخلاق، ولایت مداری، صبر، ایثار و مقاومت بود.