خبرورزشی - پرسپولیس بعد از کسب ۲ پیروزی در هفته های ابتدایی لیگ دچار بحران شد و نتوانست در ۳ بازی به پیروزی برسد اما بالاخره در روزی که هواداران این تیم مجوز ورود به ورزشگاه را دریاف...

خبرورزشی -

پرسپولیس بعد از کسب ۲ پیروزی در هفته های ابتدایی لیگ دچار بحران شد و نتوانست در ۳ بازی به پیروزی برسد اما بالاخره در روزی که هواداران این تیم مجوز ورود به ورزشگاه را دریافت کردند موفق شدند با تک گل میلاد سرلک تیم صنعت نفت آبادان را شکست دهند و ۱۱ امتیازی شود.

نکته مهم بازی پرسپولیس و صنعت نفت اشتباهات تاثیرگذار داوری بود و علی اصغر مومنی خیلی شانس آورد که اشتباهات خودش و دستیارانش منجر به باخت یا مساوی پرسپولیس نشد.

به گفته کارشناسان داوری در نیمه اول داور باید برای پرسپولیس یک ضربه پنالتی اعلام می کرد و در نیمه دوم هم گلی که مهدی عبدی به زیبایی به ثمر رساند کاملا سالم بود و کمک داور در این صحنه مرتکب اشتباه بزرگی شد.

اشتباهات داوری به حدی واضح بود که کادر فنی پرسپولیس به شدت علیه تصمیمات داوری اعتراض کردند.

نکته جالب  این بود که بازیکنان پرسپولیس بعد از پایان دیدار مقابل صنعت نفت دست به یک اعتراض مشترک زدند و همگی از مسئولان فدراسیون فوتبال درخواست کردند تا هر طور شده وی ای آر را به ایران بیاورند و در بازی های لیگ برتر از آن استفاده کنند. موضوعی که به یک مطالبه مهم از سوی اهالی فوتبال تبدیل شده ولی مدیران فدراسیون فوتبال هنوز موفق به راه اندازی و خرید تجهیزات آن نشده‌اند.

تقریبا بازی در لیگ برتر نمی توانید پیدا کنید که اشتباه داوری وجود نداشته باشد و تیم ها اعتراضی به عملکرد داوران نداشته باشند. همین موضوع اهمیت حضور وی ای آر را به بالاترین سطح خود می رساند و فدراسیون فوتبال هرچه زودتر باید فکری به حال این مشکل بزرگ بکند.