خبرورزشی - پرسپولیس در شرایطی نیم فصل اول لیگ برتر را با قرار گرفتن در رده دوم به پایان رساند که استقلال با کسب ۳۵ امتیاز، عنوان قهرمانی نیم فصل را از آن خود کرد و پرسپولیس...

خبرورزشی -

پرسپولیس در شرایطی نیم فصل اول لیگ برتر را با قرار گرفتن در رده دوم به پایان رساند که استقلال با کسب ۳۵ امتیاز، عنوان قهرمانی نیم فصل را از آن خود کرد و پرسپولیس موفق به کسب ۳۲ امتیاز شد.

در این شرایط خیلی‌ها می‌گویند نوبت به قهرمانی استقلال رسیده و آبی پوشان با همین دست فرمان می‌توانند قهرمانی پایان فصل را از آن خود کنند اما عملکرد گل محمدی در نیم فصل دوم دو فصل اخیر در پرسپولیس نشان داده او مربی نیم فصل دوم است و می‌تواند پرسپولیس را در این فصل نیز احیا کند.

در لیگ نوزدهم او در شرایطی جانشین کالدرون شد که سرخپوشان با هدایت مربی آرژانتینی در نیم فصل اول ۳۱ امتیاز کسب کرده بودند و در نیم فصل دوم با روی کار آمدن گل محمدی، این تیم موفق به کسب ۳۶ امتیاز شد تا درنهایت با ۶۷ امتیاز قهرمانی لیگ نوزدهم را از آن خود کند.

در لیگ بیستم نیز پرسپولیس که توسط خود یحیی بسته شده بود نیم فصل اول را با ۳۰ امتیاز پشت سر گذاشت و برای تکرار قهرمانی خود با توجه به میانگین امتیازات در فصول گذشته به بیشتر از ۳۰ امتیاز در نیم فصل دوم نیاز داشت که توانست با کسب ۳۷ امتیاز و مثل لیگ نوزدهم با ۶۷ امتیاز قهرمان لیگ بیستم شود.

حالا در لیگ بیست و یکم نیز گل محمدی نیم فصل اول را با امتیاز ۳۲ به پایان رسانده و سرخپوشان امیدوارند مثل دو فصل گذشته، گل محمدی بار دیگر در نیم فصل دوم عملکردی بهتر را از خود ارائه داده و تیم را به سمت قهرمانی هدایت کند.