یکی از توسعه‌دهندگان سابق استودیوی فکتور ۵ (Factor 5)، اخیراً اطلاعات بسیار جالبی را در مورد یک بازی کنسل شده با محوریت شخصیت Superman منتشر کرده است. توسعه‌ی این ع...

یکی از توسعه‌دهندگان سابق استودیوی فکتور ۵ (Factor 5)، اخیراً اطلاعات بسیار جالبی را در مورد یک بازی کنسل شده با محوریت شخصیت Superman منتشر کرده است. توسعه‌ی این عنوان که Blue Steel نام داشت، در سال ۲۰۰۸ به دلیل بحران اقتصادی و ورشکسته شدن ناشر آن لغو شد. به تازگی جزئیات و ویدیو‌های گیم‌پلی جالبی نیز از این بازی فاش شده‌اند.

طبق اطلاعات منتشر شده توسط Salvatrix، طراح ارشد Blue Steel، این بازی قرار بود تا تمرکز زیادی بر روی تخریب پذیری محیط و کوبیدن دشمنان به ساختمان‌ها داشته باشد؛ چیزی که به گفته‌ی این توسعه‌دهنده، هنوز هم به صورت کامل در بازی‌ها دیده نشده است. Salvatrix در صحبت‌های خود به موارد زیادی نظیر مبارزات تن به تن هوایی، محیط‌های بزرگ شهری، برخورد به ساختمان‌ها و عبور از آن‌ها، پرتاب دشمنان به بلوک بعدی، تاثیر موج ضربات بر روی خیابان‌ها و ساختمان‌ها و موارد دیگر اشاره کرده است. این طور که به نظر می‌رسد، فکتور ۵ قصد داشت تا تجربه‌ای عالی را به بازی‌بازان ارائه داده و قدرت بالای سوپرمن را به تصویر بکشد.

Salvatrix در ادامه توضیح داد که توسعه‌دهندگان تمام موارد گفته شده را در یک نسخه‌ی آزمایشی پیاده‌سازی کرده بودند. همه چیز داشت به خوبی پیش می‌رفت که ناگهان بحران اقتصادی ۲۰۰۸ فرا رسید؛ آن هم زمانی که فکتور ۵ تازه قصد داشت تولید کامل بازی را آغاز کند. Blue Steel قرار بود تا در کنار دنباله‌ی فیلم Superman Returns عرضه شد؛ فیلمی که هیچوقت به مرحله‌ی اکران نرسید. Salvatrix می‌گوید که در طی فعالیت خود به عنوان توسعه‌دهنده‌ی بازی، بازی‌های کنسل شده‌ی زیادی را مشاهده کرده است، اما Blue Steel تنها عنوانی است که او واقعاً‌ دوست داشت تا آن را منتشر کند.

شما در ادامه می‌توانید تصاویر هنری و مفهومی منتشر شده توسط Salvatrix را مشاهده کنید.

همچنین این توسعه‌دهنده دو ویدیو را نیز از Blue Steel منتشر کرده است. اولین ویدیو، یک نسخه‌ی قابل بازی از این عنوان در مرحله‌ی پیش‌تولید است که بخش‌های مختلف گیم‌پلی مثل تخریب پذیری محیط را نشان می‌دهد. ویدیوی دوم یک Target Render است که ایده‌ی اصلی توسعه‌دهندگان برای نسخه‌ی نهایی بازی را نشان می‌دهد.

دانلود با کیفیت ۴۸۰P | دانلود با کیفیت ۷۲۰P

دانلود با کیفیت ۴۸۰P | دانلود با کیفیت ۷۲۰P