تنها چند ساعت از معرفی بازی XDefiant می‌گذرد و بسیاری از بازی‌بازان منتظر اطلاعات تازه پیرامون این اثر هستند. حال همین اتفاق هم رخ داده است و سازندگان‌، جزئیات...

تنها چند ساعت از معرفی بازی XDefiant می‌گذرد و بسیاری از بازی‌بازان منتظر اطلاعات تازه پیرامون این اثر هستند. حال همین اتفاق هم رخ داده است و سازندگان‌، جزئیات تازه‌ای را به همراه آورده‌اند.

شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft) امروز از یکی دیگر از بازی‌های خود با نام XDefiant رونمایی کرد که دریافت آن برای هواداران کاملا رایگان خواهد بود. با این که تاریخ دقیق انتشار این بازی هنوز مشخص نیست، اما تیم سازنده در تدارک برای عرضه‌ی یک نسخه‌ی بتا هستند. این نسخه قرار است از تاریخ ۱۴ مرداد ۱۴۰۰ (۵ آگوست ۲۰۲۱ میلاد) در دسترس قرار گیرد و پیش‌بینی می‌شود که افراد زیادی از آن استقبال کنند.

حال امروز اطلاعات جدیدی در وب‌سایت شرکت سازنده منتشر شد که ما را بهتر راهنمایی می‌کند. به نقل از این تیم، به جز کاراکترها، قابلیت شخصی‌سازی سلاح‌ها نیز برای ما فراهم خواهد بود. همچنین از اسم حالت‌های موجود در منوی این عنوان هم رونمایی شد که Domination، Arena، Team Deathmatch و Escort نام دارند. مطمئنا بعد از ورود به هر کدام از این بخش‌ها باید از قوانین خاصی پیروی کنید تا در نهایت شاهد پیروزی و کسب امتیازات لازم باشید. گفتنی است که این بازی بر روی پلتفرم‌های گوناگون عرضه می‌شود و به همین دلیل، بسیاری از هواداران می‌خواستند بدانند که آیا از کراس‌پلی پشتیبانی خواهد کرد یا خیر؟ یوبی‌سافت به این سوال نیز پاسخ داد و گفت که طرفداران می‌توانند شاهد این قابلیت در بازی باشند.

از جزئیات دیگر مانند تعداد نقشه‌های بازی XDefiant خبری در دست نیست. این طور که پیداست، نقشه‌های فراوانی برای این عنوان منتشر می‌شود و این اتفاق رفته رفته و به وسیله‌ی چند به‌روزرسانی رخ خواهد داد. با توجه به این که در گذشته هم گفته شده بود که بازی چند کاراکتر با قابلیت‌های متفاوت در خود دارد، می‌توان انتظار یک اثر فوق‌العاده را از استودیوی مذکور داشت.

بازی XDefiant قرار است بر روی پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی و سرویس گوگل استدیا و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس وان و ایکس‌باکس سری ایکس و اس در دسترس قرار گیرد. به محض دریافت اطلاعات بیشتر پیرامون این اثر، تیم گیمفا آن‌ها را با شما همراهان همیشگی به اشتراک خواهد گذاشت.