استودیوی وان مور لول (One More Level) اطلاعاتی جدیدی را از نسخه‌ی نسل نهمی عنوان تحسین شده‌ی Ghostrunner که در آینده‌ای نزدیک عرضه می‌شوند، ارائه کرد. همان‌طور که می‌دانید

استودیوی وان مور لول (One More Level) اطلاعاتی جدیدی را از نسخه‌ی نسل نهمی عنوان تحسین شده‌ی Ghostrunner که در آینده‌ای نزدیک عرضه می‌شوند، ارائه کرد.

همان‌طور که می‌دانید بازی اکشن اول شخص و سایبر پانکی Ghostrunner که وظیفه‌ی انتشار بر عهده‌ی شرکت 505 گیمز (505 Games) است، در تاریخ 28 سپتامبر 2021 (۶ مهر ۱۴۰۰) با بهبودهای گرافیکی و ویژگی‌های نسل بعدی روی کنسول‌های پلی‌استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس/اس عرضه خواهد شد. در همین راستا، توسعه‌دهندگان این بازی در آخرین مصاحبه‌ی خود تمام ویژگی جدیدی که در نسخه‌ی نسل نهمی Ghostrunner وجود دارند را شرح داده‌اند.

به گفته‌ی آن‌ها، دارندگان کنسول‌های نسل نهمی در این نسخه از پیشرفت‌های گرافیکی مانند پردازش HDR، وضوح 4K، نرخ فریم 120 بر ثانیه، رهگیری پرتو (Ray Tracing)، صدای سه بعدی و موارد دیگر لذت خواهند برد. البته زمان بارگذاری سریع‌تر و همچنین پشتیبانی از بازخورد Haptic برای کنترلر دوال‌سنس (DualSense) نیز از ویژگی‌های نسخه‌ی نسل نهمی است.

در آخر نسخه‌ی نسل نهمی Ghostrunner شامل حالت‌های بازی کاملاً جدیدی است که از زمان عرضه‌ی بازی در سال گذشته، اضافه شده‌اند، که شامل حالت جدید و روگ لایت Wave Mode و حالت کمکی Accessibility-Focused می‌شوند.

لازم به ذکر است به لطف ارتقای رایگان پلی استیشن 5 و سیستم Smart Delivery ایکس باکس سری ایکس/اس، هر کسی که دارای Ghostrunner در پلی استیشن 4 یا ایکس باکس وان است به صورت خودکار می‌تواند به نسخه‌ی نسل نهمی آن دسترسی پیدا کند که مطمئناً اقدامی تحسین برانگیز از سوی سازندگان این بازی است.

بازی Ghostrunner در حال حاضر روی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و پلتفرم رایانه‌های شخصی (فروشگاه‌های استیم، اپیک گیمز و GoG) در دسترس است و در تاریخ ۶ مهر ۱۴۰۰ (۲۸ سپتامبر ۲۰۲۱) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس سری ایکس و اس منتشر خواهد شد. در صورت تمایل می‌توانید از این نشانی نقد و بررسی بازی Ghostrunner به قلم محمد حسین کریمی را مطالعه کنید.

علیKogami