شرکت کپکام (Capcom) که در گذشته از عرضه‌ی دومین به‌روزرسانی بازی جذاب Monster Hunter World: Iceborne خبر داده بود، امروز جزئیاتی از آن را در اختی...

شرکت کپکام (Capcom) که در گذشته از عرضه‌ی دومین به‌روزرسانی بازی جذاب Monster Hunter World: Iceborne خبر داده بود، امروز جزئیاتی از آن را در اختیار هواداران قرار داد. همچنین برای آشنایی بیشتر بازی‌بازان، تریلری از این به‌روزرسانی منتشر شده است که در ادامه می‌توانید آن را مشاهده کنید.

بسته‌الحاقی Iceborne چند ماه قبل برای بازی Monster Hunter World عرضه شد و شاهد استقبال خوب بازی‌بازان از آن بودیم. این بسته در ابتدا مشکلات فراوانی داشت که سازندگان به مرور زمان به رفع آن‌ها پرداختند. شما در Monster Hunter World: Iceborne باید در محیطی سرد و منجمد، سلاح‌های دلخواه را انتخاب کرده و به نبرد با هیولاها بروید. قابل ذکر است که استودیوی کپکام وظیفه‌ی ساخت و انتشار این بازی را برعهده دارد.

همان‌طور که تیم سازنده در گذشته اعلام کرده بود، به‌روزرسانی ۱۲٫۰۱ بازی Monster Hunter World: Iceborne در تاریخ ۱۴ آذر ۱۳۹۸ (۵ دسامبر ۲۰۱۹ میلادی) منتشر می‌شود که از امکانات آن می‌توان به هیولاها، سلاح و منطقه‌ای جدید اشاره کرد. حجم این به‌روزرسانی برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان به ترتیب برابر با ۲٫۱ و ۲٫۸ گیگابایت خواهد بود. بازی Monster Hunter World: Iceborne هم‌اکنون برروی کنسول‌های ذکر شده در دسترس قرار دارد و نسخه‌ی رایانه‌های شخصی آن در تاریخ ۱۹ دی ۱۳۹۸ (۹ ژانویه ۲۰۲۰ میلادی) به دست بازی‌بازان می‌رسد. در پایان می‌توانید ویدئویی در خصوص به‌روزرسانی جدید این بازی را تماشا و دریافت کنید. مطالعه‌ی نقد و بررسی بازی مذکور نیز از طریق این نشانی امکان‌پذیر است.

دریافت با کیفیت ۴۸۰P

دریافت با کیفیت ۷۲۰P