در دسامبر سال گذشته، اپیک گیمز (Epic Games) شروع به اضافه کردن شخصیت‌های نمادین بازی‌های ویدئویی به عنوان Fortnite کرد. در این زمان، شخصیت‌های نمادینی مانند Kratos از سری God of War و Master Chief از مجموعه‌ی Halo به بازی بتل رویال محبوب اپیک گیمز اضافه شدند. پس از این اتفاق، بسیاری از بازی‌بازا...

در دسامبر سال گذشته، اپیک گیمز (Epic Games) شروع به اضافه کردن شخصیت‌های نمادین بازی‌های ویدئویی به عنوان Fortnite کرد. در این زمان، شخصیت‌های نمادینی مانند Kratos از سری God of War و Master Chief از مجموعه‌ی Halo به بازی بتل رویال محبوب اپیک گیمز اضافه شدند. پس از این اتفاق، بسیاری از بازی‌بازان منتظر بودند تا نماینده‌ای از نینتندو مانند Samus Aran از سری Metroid نیز به این عنوان ملحق شود. حال اطلاعات جدیدی در مورد این موضوع منتشر شده است.

به لطف دادگاه اپل بر علیه اپیک گیمز (Epic Games)، بخشی از اسناد داخلی اپیک گیمز که به شدت بر روی Fortnite تمرکز دارند، به صورت عمومی در دسترس قرار گرفته‌اند. در این اسناد، پس از تصاویر شخصیت‌های Master Chief و Kratos، یک تصویر غیر رسمی از شکارچی محبوب سری Metroid یعنی Samus Aran نیز در یکی از اسلاید‌ها دیده‌ می‌شود. نکته‌ی جالب این است که ظاهراً به غیر از تصویر Samus Aran، تصویر شخصیت‌هایی مانند John McClane از Diehard و حتی Naruto نیز در این اسلاید‌ها وجود دارد.

اگرچه مشخص نیست که آیا هنوز هم امکان اضافه شدن Samus Aran به Fortnite وجود دارد یا خیر، اما طبق صحبت‌های لیام رابرتسون، یکی از خبرنگاران سابق صنعت، مشاهده‌ی تصویر Samus برای او موضوعی غافلگیر کننده نیست. این طور که به نظر می‌رسد، اپیک گیمز قصد داشته است تا این شکارچی را به دنیای بزرگ Fortnite اضافه کند.