حمید استیلی درباره حضورش در فدراسیون فوتبال اظهار داشت: امروز(چهارشنبه)جلسه کمیته فنی برگزار شد. در این جلسه فریدون معینی به اعضای کمیته فنی اضافه شد. همچنین درباره انتخاب سرمربی جوانان هم صح...

حمید استیلی درباره حضورش در فدراسیون فوتبال اظهار داشت: امروز(چهارشنبه)جلسه کمیته فنی برگزار شد. در این جلسه فریدون معینی به اعضای کمیته فنی اضافه شد. همچنین درباره انتخاب سرمربی جوانان هم صحبت شد.

وی در ادامه افزود: هنوز به جمع‌بندی نرسیدیم. نمی‌توانم در خصوص اسم خاصی صحبت کنم چرا که نام‌های زیادی مطرح شده‌اند که همگی بزرگ هستند ولی آیتم‌بندی شد و ملاک های کسی که می‌خواهیم هم لیست شد. قرار است شنبه مجددا کمیته فنی جلسه داشته باشد. سپس یکشنبه با دبیرکل باید جلسه داشته باشیم و به احتمال زیاد هفته آینده سرمربی تیم فوتبال جوانان مشخص می‌شود. می‌دانید که مسابقات قهرمانی آسیا و انتخابی جام جهانی جوانان در مهرماه برگزار می‌شود و زمان زیادی نداریم.

عضو کمیته فنی فدراسیون فوتبال درباره جدی بودن حضور منصوریان و یا محمود فکری روی نیمکت تیم فوتبال جوانان گفت: علیرضا منصوریان جزو گزینه‌های ما بود اما جواب نداد و آقای نبی هم این مساله را تایید کردند. محمود فکری هم در حال حاضر تیم دارد.

استیلی در پایان گفت: هفت تا هشت اسم مطرح است و به جمع‌بندی می‌رسیم تا گزینه جدید مشخص شود. زمان و مکان اردوها مشخص شده است. با وجود کرونا باید این اردوها به انجام برسد. اولین مساله این است که سرمربی مشخص شود. تا یکشنبه اگر سرمربی انتخاب نشود کار با کمک مربی آغاز می‌شود و سپس سرمربی انتخاب خواهد شد.