به گزارش ایرنا، علیرضا شریفی نژاد عصر دوشنبه در جلسه چگونگی بررسی و تبیین تحقق شعار سال در استان سمنان در سالن اجتماعات مدیریت بحران استانداری ابراز داشت: دیدگاه مدیران دستگاه های اجرایی در س...

به گزارش ایرنا، علیرضا شریفی نژاد عصر دوشنبه در جلسه چگونگی بررسی و تبیین تحقق شعار سال در استان سمنان در سالن اجتماعات مدیریت بحران استانداری ابراز داشت: دیدگاه مدیران دستگاه های اجرایی در سال ۱۴۰۰ باید تغییر کند و فعالیت ها باید براساس ایده های نو و خلاقانه انجام شود.
وی ادامه داد: باید از ظرفیت های داخلی و خارجی برای توسعه استان سمنان استفاده شود و دستگاه های اقتصادی برای توسعه استان ، نقشه راه ترسیم کنند.
وی با بیان اینکه به روز بودن داده‌های اطلاعاتی و آماری دقیق کشوری و استانی برای تصمیم گیری اقتصادی مهم است، گفت: استفاده از نظرات و پیشنهادات خبرگان در بخش دولتی و خصوصی در جهت دهی توسعه بخش تولید استان ضروری است.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سمنان تصریح کرد: بررسی جایگاه استان از لحاظ اقتصادی و موقعیتی نقشی مهم در تحقق شعار امسال دارد.
وی یادآور شد: استفاده از ظرفیت اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان، دانشگاه‌ها، پارک علم و فناوری و شرکتهای دانش بنیان برای توسعه اقتصادی استان مورد توجه بیش از پیش قرار بگیرد.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سمنان گفت: شرکت سرمایه گذاری استان یکی از مهمترین ظرفیت‌ها محسوب می شود و نباید این ظرفیت مورد غفلت قرار بگیرد.
به گزارش ایرنا، رهبر معظم انقلاب اسلامی سال ۱۴۰۰ را سال «تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها» نامگذاری کردند.