به گزارش ایرنا، علی زینی‌وند عصر جمعه در بازدید از بخش گلباف افزود: از روستاهای این بخش از جمله حرمک، نسک و کشیت بازدید داشتیم و بانک رسالت به عنوان معین اقتصادی این خطه طرح‌های اشتغالزایی و اقتصادی مناسبی انجام داده است. وی با بیان اینکه مشکل ارتباطی و اینترنت مردم روستاهای بخش گلباف نیز...

به گزارش ایرنا، علی زینی‌وند عصر جمعه در بازدید از بخش گلباف افزود: از روستاهای این بخش از جمله حرمک، نسک و کشیت بازدید داشتیم و بانک رسالت به عنوان معین اقتصادی این خطه طرح‌های اشتغالزایی و اقتصادی مناسبی انجام داده است.

وی با بیان اینکه مشکل ارتباطی و اینترنت مردم روستاهای بخش گلباف نیز در دستور کار قرار گرفت، اظهار داشت: مشکل آب آشامیدنی منطقه نیز با حضور مدیران مورد بررسی قرار گرفت و طرح‌های خوبی در حوزه کشاورزی اجرایی شده که باید تکمیل شود.

استاندار کرمان بیان داشت: طی روزهای آینده نشست جمع بندی در کرمان مختص بخش‌های شهداد و گلباف که به آن سفر داشتیم، با حضور مدیران کل برگزار و مشکلات بررسی و رفع می‌شود.

وی گفت: معادن طی برنامه بلند مدت برای اشتغالزایی بخش گلباف باید فعال شوند که در مسئولیت اجتماعی و اشتغال جوانان منطقه را به‌کار گیرند.

زینی‌وند تصریح کرد: در حوزه کوتاه مدت هم در بخش کشاورزی اقداماتی انجام شده و در حوزه مشاغل روستایی و گردشگری از جمله بوم گردی‌ها به مرور با پرداخت تسهیلات ارزان قیمت به ماندگاری جوانان در منطقه و اشتغال جامع عمل بپوشانیم.

استاندار کرمان در سفر امروز خود همچنین از طرح‌های مشاغل خانگی و ظرفیت‌های گردشگری و اقتصادی بخش گلباف بازدید کرد و همچنین مسائل و مشکلات مردم این منطقه را بررسی و جهت رفع آنها دستوراتی صادر کرد.