به گزارش ایرنا، محمدجواد فدائی روز شنبه  در پیامی به مناسبت ۲۶ مردادماه، سالروز بازگشت آزادگان به وطن افزود: آزادگان، به...

به گزارش ایرنا، محمدجواد فدائی روز شنبه  در پیامی به مناسبت ۲۶ مردادماه، سالروز بازگشت آزادگان به وطن افزود: آزادگان، به واقع مردان قبیلۀ غیرت و اساطیرِ زنده، پایدار  و بی‌زوالِ استقامت می باشند.

به گفته استاندار کرمان انقلابِ اسلامی ایران، با دمیدنِ روح مجاهدت، شجاعت، صبر، مقاومت و شهادت در کالبد جامعه، زنده، پویا و تنومند است و آزادگان به فرمودۀ رهبر معظّم انقلاب، «ثروت عظیمِ انسانی» و اسوه‌هایِ جاودانِ شجاعت و مقاومتِ ملّی هستند که میراث جاودانۀ منش و بینش شهدا را در سینه دارند.

در بخش دیگری از این پیام آمده است: آنان یاسروار در شکنجه‌گاه غیرانسانی رژیم بعث، در برابر خواست تبلیغی و فریبکارانۀ دشمن، «بؤساً لَک و لاَلهتک» را به شجاعت فریاد زدند و پس از پذیرش قطعنامۀ ۵۹۸ و اثبات حقانیّت سیاسی ملت مظلوم ایران و تبیین افکار مزدورانه و مزوّرانۀ رژیم بعث عراق، افتخارآمیز و غرورانگیز به وطن بازگشتند و سمفونیِ ایثار و آزادگی را بر تمام پهنۀ وسیع ایرانِ عزیز طنین افکندند.

فدائی در خاتمه آورده است : اینجانب ضمن ادای احترام به ساحتِ همۀ آزادگانِ عزیز، بازگشت شادی‌آفرین و غرورانگیز این فرزندان امام و انقلاب را به دامان وطن، به همۀ مردم شریف ایران، خاصّۀ مردمِ نجیبِ کرمان و به ویژه به خانوادۀ شهدا، ایثارگران، جانبازان و خانواده‌هایِ محترم آزادگان، تبریک و تهنیت عرض می‌کنم و از بارگاه الهی برای همۀ این عزیزان آرزوی سلامتی و توفیق روزافزون دارم و از متولّیان فرهنگیِ جامعه می‌خواهم با تکیه بر گنجینۀ گران‌قدرِ دفاع مقدّس، بیش از همیشه در اشاعۀ تفکّر ایثار، صبر، مقاومت و پیروزی در متنِ جامعه کوشا و پویا باشند.