به گزارش ایرنا، در روزی که فردا مسابقه تاریخی بایرن و بارسلونا باشد طبیعتا بخش قابل توجهی از اخبار به سمت این مسابقه می‌رود. در بسته ورزشی بیست و پنجم مردادِ ایرنا نیز ماجرا به همین منوال است. با این حال اخبار متفاوتی را گرداآوری کرده‌ایم. پس همراه ما باشید. سرمربی بایرن: راه برتر...

به گزارش ایرنا، در روزی که فردا مسابقه تاریخی بایرن و بارسلونا باشد طبیعتا بخش قابل توجهی از اخبار به سمت این مسابقه می‌رود. در بسته ورزشی بیست و پنجم مردادِ ایرنا نیز ماجرا به همین منوال است. با این حال اخبار متفاوتی را گرداآوری کرده‌ایم. پس همراه ما باشید.

سرمربی بایرن: راه برتری مقابل بارسلونا را می‌دانستیم

ابتدا از اظهار نظر هانس دیتر فلیک، سرمربی مونیخی‌ها آغاز می‌کنیم. چه کسی تصور می‌کرد او که قرار بود مربی موقت باشد به یک باره مونیخی‌ها را به این جایگاه برساند که هشت گل به بارسلونای بزرگ بزنند. در اینجا مصاحبه هانسی فلیک را بخوانید.

رئیس بارسلونا خبر داد: تغییرات آغاز می‌شود

خوسپ ماریا بارتومئو، رییس باشگاه بارسلونا اعلام کرده تغییرات بزرگی بعد از این شکست تحقیرآمیز در راه است. شاید هواداران باشگاه بارسا و همچنین بازیکنان تیم می‌خواهند اولین تغییر رفتن خودش باشد! در اینجا صحبت‌های این رییس ناکام را دنبال کنید.

سرمربی مس رفسنجان: شاید بعد از قهرمانی دیگر در این تیم نباشم

دیدار رفت فینال لیگ برتر فوتسال بین سایپا و مس رفسنجان برگزار شد و تیم رفسنجانی با ۲ گل به برتری رسید. عاطفه رضایی، سرمربی تیم مس دربازی این بازی و آینده‌اش با خبرنگار ایرنا صحبت کرده که در اینجا قابل دسترسی است.

یوسفی: با پرسپولیس قرارداد بستم اما استقلالی شدم

محسن یوسفی را به یاد دارید؟ بازیکن اسبق استقلال که حتی به شماره ۱۱ این تیم هم رسید. او در گفت‌وگوی اختصاصی با ایرنا از یک راز بزرگ پرده‌برداری کرده است. در اینجا با جزییات افشا شده این راز همراه باشید.

رکورد دوی ۵۰۰۰ متر جهان شکست

یک دونده اوگاندایی رکورد دوی ۵۰۰۰ متر جهان پس از ۱۶ سال شکست. جزییات بیشتر در اینجا.

«کلوپ» بهترین سرمربی فصل لیگ جزیره لقب گرفت

مشخص بود که بعد از قهرمانی مقتدرانه در لیگ پیچیده‌ای چون لیگ برتر انگلیس آن هم بعد از ۳۰ سال گزینه‌ای به غیر از کلوپ این جایزه را به خود اختصاص نمی‌دهد. در اینجا مشروح این خبر را دنبال کنید.

حقایقی که بی‌رحمانه بر ملا شد؛ زمانی برای بازسازی بارسلونا

در یادداشتی اختصاصی به ابعاد گوناگون باخت سنگین بارسلونا پرداخته ایم. اینکه چه اتفاقاتی در راه خواهد بود و تکلیف سرمربی، رییس و ستاره اصلی تیم چه خواهد شد. در اینجا گزارش مذکور را بخوانید.

«طارمی» تصمیمش را گرفت؛ پورتو مقصد بعدی مهاجم ایرانی

گویا مهدی طارمی را باید فصل بعد در لباس تیم قهرمان ببینیم. ستاره ایرانی و فصل قبل تیم ریو آوه که مورد توجه چند تیم بزرگ پرتغال قرار گرفته حالا به تیم قهرمان لینک شده و ...(ادامه خبر در اینجا)