شرکت سونی (Sony) تایید کرد که قصد دارد هدست بی‌سیم Pulse 3D را در رنگ مشکی و با نام Midnight Black منتشر کند. همان‌طور که طرفداران پلی‌استیشن ۵ می‌دانند،‌ تا به امروز هدست Pulse 3D تنها در رنگ سفید در دست مصرف کنندگان قرار گرفته بود، پس شنیدن این خبر برای کسا...

شرکت سونی (Sony) تایید کرد که قصد دارد هدست بی‌سیم Pulse 3D را در رنگ مشکی و با نام Midnight Black منتشر کند.

همان‌طور که طرفداران پلی‌استیشن ۵ می‌دانند،‌ تا به امروز هدست Pulse 3D تنها در رنگ سفید در دست مصرف کنندگان قرار گرفته بود، پس شنیدن این خبر برای کسانی که رنگ مشکی را به سفید ترجیح می‌دهند خوش‌ آیند خواهد بود. شما می‌توانید در بخش پایانی خبر، تریلر رونمایی از رنگ مشکی Pulse 3D را مشاهده کنید.

Midnight Black Pulse 3D برای عرضه در ماه اکتبر در حال آماده‌سازی بوده و هم‌رنگ کنترلر Midnight Black DualSense است. بد نیست بدانید که در آخرین به روزرسان سیستم پلی استیشن ۵، یک اکولایزر برای هدست و همچنین ۳ تنظیم مختلف صدا با نام‌های Bass Boost ،Standard و Shooter با اهداف جداگانه برای پخش صدا به کنسول اضافه شده‌اند.

Pulse 3D

هدست Pulse 3D با قیمت ۹۹ دلار قابل تهیه بوده و خبری از قیمت متفاوتی برای رنگ مشکی این هدست منتشر نشده است. به احتمال فراوان، هر دو رنگ سفید و مشکی Pulse 3D قیمتی برابر خواهند داشت. شما می‌توانید تریلر معرفی این هدست را در قسمت زیر مشاهده و در صورت تمایل برای مقایسه‌ی Pulse 3D و Astro A20 به این صفحه مراجعه کنید.

دانلود ویدیو با کیفیت ۱۰۸۰p

Kogami