طرفداران بازی Gwent: The Witche...

طرفداران بازی Gwent: The Witcher Card Game می‌توانند ماه آینده انتظار بسته‌ی الحاقی جدیدی را داشته باشند؛ زیرا سی‌دی پراجکت رد (CD Projekt Red)، توسعه‌دهنده و ناشر این بازی، امروز با انتشار یک تریلر، از بسته‌ی الحاقی جدیدی به نام Price of Power: Thanedd Coup رونمایی کرد.

نقش عناوین کارت محور در سرگرم کردن عده‌ی زیادی از بازی‌بازان را نباید دست کم گرفت. یکی از این بازی‌ها GWENT: The Witcher Card Game نام دارد که در آن باید کارت‌هایی از شخصیت‌های محبوب نسخه‌ی سوم سری Witcher را انتخاب کرده و رقابت‌های هیجان انگیزی را با دیگران آغاز کنید. تاکنون پشتیبانی تیم سازنده از این اثر بسیار خوب بوده و به‌روزرسانی‌ها و بسته‌های الحاقی مفیدی را برای آن عرضه کرده است.

Thanedd Coup قرار است در تاریخ ۱۲ مرداد مصادف با ۳ آگست میلادی، منتشر شود، این بسته‌ی الحاقی تاکتیک ها، ترفندها و ۲۶ کارت جدید شامل ۴ کارت از نژادهای مختلف هر فرقه و ۲ کارت بی طرف را به GWENT اضافه می‌کند. همچنین Thanedd Coup خط داستانی بسته‌ الحاقی Price of Power را حول محور کودتای Thanedd ادامه می‌دهد؛ در واقع این کودتا یک درگیری مرگبار بین جادوگران نیلفگارد (Nilfgard) و جادوگران شمال است که در جریان کنگره‌ی برگزار شده در جزیره‌ی Thanedd اتفاق می‌افتد.

اگر در جریان اتفاقات بازی GWENT: The Witcher Card Game نیستید، Thanedd Coup دومین قسمت از بسته‌ی الحاقی سه قسمته با عنوان Price of Power است.

همچنین ماه گذشته سی‌دی پراجکت رد طی رویداد WitcherCon تاریخ انتشار بازی The Witcher: Monster Slayer که برای گوشی‌های هوشمند عرضه می‌شود را اعلام کرد که می‌توانید خبر مربوط به آن را در این نشانی مطالعه کنید.

بازی GWENT: The Witcher Card Game هم‌اکنون برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی، کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان و سیستم عامل‌های اندروید و iOS قابل تجربه است. در پایان می‌توانید تیزری از بسته‌ی الحاقی جدید این اثر را تماشا و دریافت کنید.

دانلود با کیفیت ۴۸۰p | دانلود با کیفیت ۷۲۰p | دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p