شرکت الکترونیک آرتس (Electronic Arts) به تازگی و طی رویداد EA Play 2021 از بخش عظیم بازی Battlefield 2042 تحت عنوان Battlefield Portal رونمایی کرد. بخش Battlefield Portal که می‌توان آن را یکی از خلاقانه و عظیم‌ترین مدهای چندین سال اخیر در بین عناوین دارای سبک تیراندازی اول‌شخص‌ (First-per...

شرکت الکترونیک آرتس (Electronic Arts) به تازگی و طی رویداد EA Play 2021 از بخش عظیم بازی Battlefield 2042 تحت عنوان Battlefield Portal رونمایی کرد.

بخش Battlefield Portal که می‌توان آن را یکی از خلاقانه و عظیم‌ترین مدهای چندین سال اخیر در بین عناوین دارای سبک تیراندازی اول‌شخص‌ (First-person shooter) دانست، به بازی‌بازان جدیدترین نسخه از فرنچایز بزرگ Battlefield یعنی Battlefield 2042 این امکان را خواهد داد تا با تمامی سلاح‌ها و وسایل نقلیه‌ی جنگی تمامی ادوار، محتوای دلخواه و خلاقانه‌ی خود را تولید کرده و وارد میدان مبارزه شوند. در ادامه شما می‌توانید تریلر هیجان‌انگیز معرفی این بخش را مشاهده کنید.

دانلود با کیفیت ۴۸۰p | دانلود با کیفیت ۷۲۰p | دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

همان‌طور که گفته شد، بخش Battlefield Portal که تمرکز خود را بر روی جامعه‌ی عظیم بازی‌بازان فرنچایز Battlefield قرار داده است، این امکان را به طرفداران خواهد داد که از میان انواع و اقسام سلاح‌ها، وسایل نقلیه، گجت‌‌ها و حتی نقشه‌های کلاسیک عناوین Battlefield 1942، Battlefield Bad Company 2 و همین‌طور Battlefield 3 به تولید رقابت‌های مدنظر خود بپردازند. همچنین توسعه‌دهندگان نیز به صورت پیش‌فرض تعدادی مد برای بخش Battlefield Portal طراحی کرده و همچنین به مرور زمان و مطمئناً با انتشار محتوای جدید به تعداد آن‌ها افزوده خواهد شد.

بخش Battlefield Portal توسط استودیوی ریپل افکت (Ripple Effect Studios) توسعه پیدا خواهد کرد و از زمان عرضه‌ی عنوان Battlefield 2042 در دسترس بازی‌بازان این اثر قرار خواهد گرفت. همچنین انتظار می‌رود این بخش به مرور و پشتیبانی مستمر توسعه‌دهندگان محتوای جدید دریافت کرده و گسترش پیدا کند.

Battlefield 2042

بازی Battlefield 2042 در تاریخ ۳۰ مهر ۱۴۰۰ (۲۲ اکتبر ۲۰۲۱) برای پلتفرم‌ رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس وان و ایکس‌باکس سری ایکس/اس منتشر خواهد شد.

نظر شما در رابطه با بخش Battlefield Portal چیست؟ فکر می‌کنید این قسمت قادر خواهد بود تا مورد استقبال طرفداران مجموعه‌ی Battlefield قرار بگیرد؟