در طی سال‌های اخیر استودیوی زوینک گیمز (Zoink Games) موفق به انتشار عناوین مستقل جذابی همانند Fe، Stick It To the Man، Flipping Death و Ghost Giant شده است...

در طی سال‌های اخیر استودیوی زوینک گیمز (Zoink Games) موفق به انتشار عناوین مستقل جذابی همانند Fe، Stick It To the Man، Flipping Death و Ghost Giant شده است. در سال ۲۰۱۸ بود که هنرمند مفهومی سینا راهم (Sina Rahm)، طراح بازی امیل نیلسون (Emil Nilsson)، هنرمندی سه‌بعدی کریستن کاهکنن (Christian Kähkönen) و برنامه‌نویس راموس یارل (Ramos Jarl) همگی برای تاسیس استودیوی جدیدی به نام فرندلی فایر (Friendly Fire) استودیوی زوینک گیمز را ترک کردند. حالا امروز آن‌ها پس از گذشت یک‌سال از اولین پروژه خود با نام Plunder Pack رونمایی کردند.

بازی Plunder Pack یک عنوان مخفی‌کاری-استراتژی است که داستان گروهی حیوان انسان مانند را روایت می‌کند که همانند رابین هود از ثروت‌مندان به منظور بخشش به فقیران دزدی می‌کنند. گیم‌پلی این بازی برپایه بررسی مکان‌ها و اهداف دزدی خود و انتخاب تجهیزات مناسب برای دزدی از آن‌ها است. در حالی که تریلر معرفی این بازی تنها تعداد محدودی از شخصیت‌ها و تجهیزات آن‌ها در این بازی را به نمایش می‌گذارد، استودیوی فرندلی فایر قول داده‌است که نسخه‌ی نهایی بازی دارای شخصیت‌ها و تجهیزات بیشتری خواهد بود. در ادامه شما می‌توانید تریلر معرفی این بازی را مشاهده کنید:

دانلود تریلر با کیفیت ۴۸۰p | دانلود تریلر با کیفیت ۷۲۰p | دانلود تریلر با کیفیت ۱۰۸۰p

بازی Plunder Pack در اوایل سال ۲۰۲۱ میلادی برای رایانه‌های شخصی، گوشی‌های هوشمند و کنسول‌های نامشخصی منتشر خواهد شد.