محمود محمودی‌نیا روز یکشنبه پس از تساوی یک بر یک تیمش مقابل تیم فوتبال ۹۰ ارومیه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: امروز تیم مس خود را آماده برد در یک بازی سخت برابر تیم قدرتمند ۹۰ با هوادا...

محمود محمودی‌نیا روز یکشنبه پس از تساوی یک بر یک تیمش مقابل تیم فوتبال ۹۰ ارومیه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: امروز تیم مس خود را آماده برد در یک بازی سخت برابر تیم قدرتمند ۹۰ با هواداران پرشورش کرده بود که توانستیم در پایان یک مساوی ایده‌آل کسب کنیم.

وی با اشاره به اینکه برای اولین بار در سالیان حضورم در فوتبال، چنین جو و رفتارهایی را از مسوولان و ارکان یک تیم را بدین شکل مشاهد کردم اظهار داشت: با وجود احترامی که برای تمام هواداران پرشور ارومیه قایل هستم ولی امروز از جایگاه ویژه و نزدیک رختکن مس اتفاقاتی افتاد که هدف آن ایجاد تشنج برای تیم ما بود.

وی افزود: رختکن تیم میهمان نیاز به امنیت دارد و اگر تماشاگران چنین اتفاقاتی را رقم بزنند ایرادی ندارد ولی چنین رفتارهایی از سوی مدیران و مسوولان تیم زیبنده شهر خوب ارومیه و لیگ دسته اول نیست و ما امروز خود را برای کسب هر نتیجه از جمله باخت آماده کرده بودیم ولی از روز قبل بازی با شروع مصاحبه جنجالی و تهدید تیم مس از سوی مسوول تیم ۹۰ و همچنین تشنج بازی از سوی جایگاه این اتفاقات عجیب رقم خورد.

مدیرعامل مس کرمان گفت: تیم ۹۰ با هواداران پرشورش یکی از تیم‌های خوب فوتبال ما در لیگ دسته یک است ولی از سازمان لیگ می‌خواهم برای این رفتارها از سوی ارکان اصلی تیم میزبان ورود کند.

محمودی‌نیا اضافه کرد: به دلیل وضعیت ورزشگاه تختی، سرمربی ما بعد از اخراج مجبور به رفتن به رختکن تیم بود ولی ادامه اتفاقات و به خصوص حوادثی که بعد از سوت پایان بازی روی داد دور از شان این شهر است، مردم ارومیه مردمی با فرهنگ هستند و لایق یک تیم خوب هستند ولی متاسفانه برخی اتفاق‌ها و تشنج‌ها به خاطر مصاحبه جنجالی روز قبل سبب حمله به اتوبوس تیم نیز شد.

وی در مورد شرایط تیم مس نیز گفت: تیم مس برای صعود به لیگ برتر بسته شده ولی تا این هفته نتایج قابل قبولی کسب نکرده است ولی شرایط تیم بهتر خواهد شد و مس در ادامه فصل شرایط بهتری خواهد داشت و به جایگاه اصلی‌اش باز می‌گردد.