هفته دوازدهم رقابت‌های فوتبال سری‌آ ایتالیا، عصر امروز (یکشنبه) با برگزاری سه دیدار پیگیری شد. از ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه به وقت تهران، لاتزیو که در هفته‌های اخیر روی نوار پیروزی قرار گرفته...

هفته دوازدهم رقابت‌های فوتبال سری‌آ ایتالیا، عصر امروز (یکشنبه) با برگزاری سه دیدار پیگیری شد.

از ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه به وقت تهران، لاتزیو که در هفته‌های اخیر روی نوار پیروزی قرار گرفته به مصاف لچه رفت و توانست این تیم را با نتیجه ۴ بر ۲ شکست دهد. در این مسابقه خواکین کورئا در دقایق ۳۰ و ۸۰، سرگئی ساویچ دقیقه ۶۲ و چیرو ایموبیله در دقیقه ۷۷ برای لاتزیو گلزنی کردند و در سوی مقابل نیز جیانلوکا لاپادولا در دقیقه ۴۰ و لامتیا در دقیقه ۸۵ برای لچه موفق به گلزنی شدند.

با این نتیجه، لاتزیو ۲۴ امتیازی شد و به خاطر تفاضل گل بهتر در جایگاه سوم دول پایین تر از اینتر و یوونتوس ایستاد. لچه نیز با این نتیجه با ۱۰ امتیاز در جایگاه شانزدهم قرار گرفت.

در دیگر دیدار این هفته، آتالانتا که جزو تیم‌های بالانشین جدول است به مصاف سمپدوریا رفت و این مسابقه در پایان ۹۰ دقیقه با تساوی بدون گل پایان یافت. آتالانتا با این نتیجه ۲۲ امتیازی شد و به طور موقت در جایگاه پنجم جدول ایستاد و سمپدوریا نیز با ۹ امتیاز در جایگاه هجدهم قرار گرفت.

اودینزه و اسپال نیز در دیگر دیدار هفته دوازدهم به مصاف هم رفتند که در این مسابقه نیز توپی از خط دروازه‌ها رد نشد. اسپال با هشت و اودینزه نیز با ۱۴ امتیاز به ترتیب در رتبه‌های نوزدهم و دوازدهم جدول قرار دارند.