سردار «علی اکبر جاویدان» روز چهارشنبه در دیدار با «رستگار یوسفی» فرماندار جوانرود و سردار «علی احمد فیض الهی» فرمانده تیپ انصارالرسول (ص) اظهار داشت: یکی از وظایف ذاتی پلیس ایجاد امنیت در سطح...

سردار «علی اکبر جاویدان» روز چهارشنبه در دیدار با «رستگار یوسفی» فرماندار جوانرود و سردار «علی احمد فیض الهی» فرمانده تیپ انصارالرسول (ص) اظهار داشت: یکی از وظایف ذاتی پلیس ایجاد امنیت در سطح جامعه و مقابله با هرگونه ناامنی و بی انضباطی است.

وی ادامه داد: در همین راستا ماموران انتظامی به صورت شبانه روز آماده برقراری نظم و امنیت هستند و هیچ عاملی نمی تواند آنها را از اهدافشان بازدارد.

سردار جاویدان تصریح کرد: هرچند دشمنان داخلی و خارجی امنیت مردم همواره در تلاشند تا بتوانند با وارد آوردن ضربه ای فضای جامعه را ناامن جلوه شدهند اما خود آنها نیز به این واقعیت رسیده اند که اقدامات آنها نمی تواند عاملی برای هرج و مرج و ناامنی را فراهم کند.

رییس پلیس استان کرمانشاه در ادامه وقوع جرایم خشن را در استان حداقلی دانست و گفت: این جرایم نیز به سرعت و در سریعترین زمان ممکن کشف و مجرمان به سزای عمل خود می رسند.

وی یادآور شد: خوشبختانه با وجود هماهنگی خوب نیروهای مسلح استان با یکدیگر و هم افزایی مطلوب دستگاه های اجرایی که با پلیس و دیگر ارگان های نظامی دارند کرمانشاه جزو امن ترین نقاط کشور است.

سردار جاویدان در پایان امنیت شهرستان مرزی جوانرود را نیز مطلوب ارزیابی کرد و از تلاش های فرمانداری و سپاه برای کمک به پلیس در راستای ایجاد نظم و امنیت قدردانی کرد.

در این دیدار یوسفی فرماندار و سردار فیض الهی فرمانده تیپ انصارالرسول جوانرود(ص) نیز با ابراز رضایت از مجموعه اقدامات پلیس، امنیت موجود در جامعه را مرهون تلاش های ماموران انتظامی برشمردند و برتعامل هرچه بیشتر با نیروی انتظامی تاکید کردند.