به گزارش روز شنبه ایرنا به نقل از پایگاه خبری پلیس ، سردار سید محمد صالحی بیان کرد: درپی اطلاعات واصله مبنی بر وقوع یک فقره اختلاس در یکی از شعب بانک‌های شهرستان اهواز، ماموران پلیس امنیت...

به گزارش روز شنبه ایرنا به نقل از پایگاه خبری پلیس ، سردار سید محمد صالحی بیان کرد: درپی اطلاعات واصله مبنی بر وقوع یک فقره اختلاس در یکی از شعب بانک‌های شهرستان اهواز، ماموران پلیس امنیت اقتصادی خوزستان تحقیقات خود را در این زمینه آغاز کردند.

وی افزود: کارآگاهان پلیس امنیت اقتصادی با اقدامات اطلاعاتی متهم را شناسایی و پس از هماهنگی قضایی دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی خوزستان ادامه داد: متهم در تحقیقات و روبه رو شدن با ادله و مستندات پلیس به ۲۴ میلیارد ریال اختلاس با ترفند برداشت وجه از حساب مشتریان و واریز به حساب شخصی خود اقرار کرد.

سردار صالحی با اشاره به استرداد مبالغ برداشتی توسط متهم به بانک و حساب سپرده گذاران گفت: متهم پس از تشکیل پرونده تحویل مرجع قضایی شد.

پلمب پنج مرکز و کلینیک پزشکی غیرمجاز در اهواز

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی خوزستان گفت: در پی اعلام جرم معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی از پنج مرکز و کلینیک پزشکی غیرمجاز در شهرستان اهواز، موضوع به صورت ویژه در دستور کار اداره نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت عمومی قرار گرفت.

سرهنگ حکیم عبداللهی افزود: ماموران پلیس به همراه نماینده معاونت درمان پس از هماهنگی قضایی از این مراکز بازرسی کردند که در راستای ماده سه قانون مربوط به امورات پزشکی و دارویی، این مراکز پلمب شدند.

وی ادامه داد: برای اجرای مراحل قانونی در این خصوص پرونده قضایی تشکیل شده است.