معاون پشتیبانی دانشگاه لرستان: به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، محمد جعفری، معاون پشتیبانی دانشگاه لرستان گفت: در حال حاضر پنج پروژه فعال و یک پر...

معاون پشتیبانی دانشگاه لرستان:

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، محمد جعفری، معاون پشتیبانی دانشگاه لرستان گفت: در حال حاضر پنج پروژه فعال و یک پروژه در دست مناقصه در دانشگاه لرستان داریم. یکی از این پروژه‌ها سالن آمفی‌تئاتر دانشگاه با زیربنای ۲۱۰۰ مترمربع است که برای آن ۴۹ میلیارد تومان هزینه شده و تا پایان سال به اتمام می‌رسد که بناست قبل و یا بعد از سال توسط وزیر علوم به بهره‌برداری برسد.


جعفری افزود: همچنین پروژه توسعه بال C دانشکده علوم پایه با ۴۰۰ متر در شرف بهره‌وری است که برای این پروژه ۴۴ میلیارد تومان هزینه شده است.


معاون پشتیبانی دانشگاه لرستان بیان کرد: همچنین توسعه بال D. دانشکده علوم پایه با ۲۲۵۰ مترمربع که سفت‌کاری آن انجام شده و در حال حاضر ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد؛ ۱۹ میلیارد ریال برای آن هزینه شده است.


وی اظهار کرد: همچنین احداث یک واحد خوابگاه پسران با ظرفیت ۳۵۰ نفر را آغاز کردیم که در مرحله فنداسیون بوده و ۲۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد. تقاطع غیرهمسطح و پل ورودی دانشگاه لرستان نیز از دیگر پروژه‌هاست که ۱۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و پیش‌بینی می‌شود تا ۱۰ میلیارد تومان برای آن هزینه شود، از عملیات اجرایی این پروژه سه ماه گذشته است.


معاون پشتیبانی دانشگاه لرستان گفت: احداث دانشکده ادبیات و علوم انسانی در مرحله تعیین پیمانکار و برگزاری مناقصه است که پیش‌بینی می‌شود برای آن نیز ۹ میلیارد تومان هزینه شود. این پروژه تا قبل از امسال عملیات اجرایی آن آغاز خواهد شد.

  • منبع خبر : snn