شواهد حاکی از آن هستند که پس از همکاری طولانی مدت اسپاتیفای و سونی، سرویس اختصاصی موسیقی شرکت اپل یعنی Apple Music نیز به زودی به پلی استیشن 5 افزوده خواهد شد. همانطور که اشاره شد، تا به امروز سرویس اختصاصی موسیقی اسپاتیفای (Spotify) به عنوان تنها سرویس موسیق...

شواهد حاکی از آن هستند که پس از همکاری طولانی مدت اسپاتیفای و سونی، سرویس اختصاصی موسیقی شرکت اپل یعنی Apple Music نیز به زودی به پلی استیشن 5 افزوده خواهد شد.

همانطور که اشاره شد، تا به امروز سرویس اختصاصی موسیقی اسپاتیفای (Spotify) به عنوان تنها سرویس موسیقی‌‌ای شناخته می‌شود که به سونی و پلی استیشن همکاری می‌کند. بر این اساس، کاربران کنسول‌های پلی استیشن می‌توانند با دانلود اپلیکیشن اسپاتیفای در کنسول‌های خود، به استفاده از مزیت‌های آن بپردازند. البته، با توجه به اخبار اخیر، به نظر می‌رسد که به زودی سرویس اختصاصی موسیقی شرکت اپل یعنی Apple Music نیز مسیر مشابهی را طی کرده و به کنسول پلی استیشن 5 افزوده شود.

لازم به ذکر است که این خبر برای اولین بار توسط یکی از کاربران ردیت منتشر شد. این کاربر که قصد ساخت یک حساب کاربری جدید برای کنسول پلی استیشن 5 خود بود، متوجه می‌شود که برای اتصال سرویس پخش موسیقی خود دو گزینه‌ی اسپاتیفای و اپل موزیک را در دسترس دارد. البته، وی با انتخاب گزینه‌ی اپل موزیک با جمله‌ی “این قابلیت فقط از طریق کنسول پلی استیشن 4 در دسترس قرار دارد” روبرو شد اما تاکنون اپلیکیشن اپل موزیک برای کنسول پلی استیشن 4 منتشر نشده است.

Apple Music

علاوه بر این، خبرنگار نشریه‌ی یوروگیمر (Eurogamer) نیز موفق به دسترسی به گزینه‌های مذکور شد و ادعا کرد که این اپلیکیشن تنها برای کنسول پلی استیشن 5 منتشر خواهد شد. از طرفی دیگر، به زودی رویداد جدیدی توسط اپل برگزار خواهد شد و احتمالاً این اپلیکیشن از آن زمان در دسترس قرار خواهد گرفت و جزئیات بیشتری از همکاری بین سونی و اپل ارائه خواهد شد.