در این آیین، جمعی از مسئولان آستان قدس حسینی(ع)، آیات سید محمدعلی علوی گرگانی از مراجع تقلید، ابراهیم امینی و سید هاشم حسینی بوشهری از استادان حوزه علمیه قم، حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید جواد شه...

در این آیین، جمعی از مسئولان آستان قدس حسینی(ع)، آیات سید محمدعلی علوی گرگانی از مراجع تقلید، ابراهیم امینی و سید هاشم حسینی بوشهری از استادان حوزه علمیه قم، حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید جواد شهرستانی نماینده آیت‌الله سید علی سیستانی در ایران، فضلا و طلاب حوزه علمیه، عراقی‌های مقیم قم و قشرهای مختلف مردم حضور داشتند.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین شیخ صالح وائلی از سوی آستان قدس حسینی(ع) در این آیین از حضور علما و فضلای حوزه علمیه قم و قشرهای مختلف مردم تقدیر و سپاسگزاری کرد.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین شیخ ابوزینب العِماری سخنران این مراسم، یاد و خاطره شهیدان حاج قاسم سلیمانی و حاج ابومهدی مهندس و هم‌رزمانشان را گرامی داشت و بر ادامه راه شهدا تاکید کرد.

صبح جمعه ۱۳ دی‌ماه جاری سردار سرافراز اسلام حاج قاسم سلیمانی به همراه ابومهدی مهندس معاون الحشد الشعبی و چند تن از همراهانشان پس از عمری مجاهدت در حمله تروریستی بالگردهای آمریکایی در فرودگاه بغداد (عراق) به شهادت رسیدند.

 شهید سرهنگ پاسدار شهروز مظفری‌نیا که در تیرماه سال ۱۳۵۷ در قم چشم به جهان گشود، از هم‌رزمان سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در سپاه قدس بود که به همراه این سردار بزرگ در ۱۳ دی‌ماه جاری به شهادت رسید و در مقبره‌الشهدا در صحن امام رضا(ع) حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه(س) در قم به خاک سپرده شد.