به لطف انتشار آگهی ج...

به لطف انتشار آگهی جدید شغلی در وب‌سایت رسمی آی‌آو اینتراکتیو (IO Interactive)، اولین اطلاعات از بازی مورد انتظار Project 007 فاش شده است.

همان‌طور که می‌دانید Project 007 نام جدیدترین بازی از مجموعه‌ی محبوب جیمز باند (James Bond) است و توسط استودیوی آی‌او اینتراکتیو، سازنده‌ی سری بازی‌های Hitman، توسعه خواهد یافت.

آی‌او اینتراکتیو قبلاً جزئیات ریزی از این پروژه را که نشان می‌دادند این عنوان هنوز تحت نام رمز ذکر شده و در مرحله اولیه توسعه قرار دارد، منتشر کرده بود؛ بنابراین اطلاعات موجود از این بازی در حال حاضر بسیار کم هستند.

با این حال، به لطف انتشار آگهی جدید شغلی در وب‌سایت رسمی آی‌آو اینتراکتیو، اطلاعات جدیدی در مورد این بازی به دست طرفداران رسیده است.طبق اطلاعات این لیست، عنوان Project 007 دقیقاً مانند مجموعه‌ی Hitman از زاویه دوربین سوم شخص استفاده خواهد کرد.

این موضوع مطمئناً برای بسیاری از کسانی که ترجیح می‌دهند بازی بعدی جیمز باند را به صورت اول شخص تجربه کنند، ناامید کننده خواهد بود. اما چه کسی می داند، شاید این تصمیم سازنده به موفقیت این عنوان منجر شود.

بازی‌بازان احتمالاً فقط خواهان تفاوت واضح بین دو مجموعه‌ی James Bond و Hitman هستند و با توجه به کارنامه‌ی استودیوی آی‌او اینتراکتیو، با وجود سوم شخص بودن هر دو بازی، شاهد تمایز آشکاری بین این دو مجموعه خواهیم بود.

به هر حال، این آگهی شغلی همچنین مدعیست که Project 007 “یک داستان اورجینال از جیمز باند” را ارائه می‌دهد و به بازیکنان این فرصت را می‌دهد که “به عنوان این جاسوس محبوب حالت ۰۰ خود را طی اولین داستان جیمز باند به دست بیاورند.”

همچنین آی‌او اینتراکتیو طی یکی آخرین مصاحبه‌ی خود اظهار داشت که روایت داستان عنوان Project 007 کاملا به ریشه‌های این سری وفادار خواهد بود، در صورت تمایل می‌توانید خبر مربوط به این مصاحبه را در این نشانی بخوانید.

هنوز تاریخ انتشار و پلتفرم مقصد عنوان Project 007 مشخص نشده است، اما انتظار می‌رود که این بازی برای پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌اسیتشن ۵، ایکس‌باکس سری ایکس و ایکس‌باکس سری اس منتشر شود.