تیم سازنده‌ی بازی Call Of Duty Mobile امروز آمار تازه‌ای را از تعداد بازی‌بازان و میزان دانلودهای این اثر محبوب در دسترس قرار داد که برای بسیاری از هواداران جالب توج...

تیم سازنده‌ی بازی Call Of Duty Mobile امروز آمار تازه‌ای را از تعداد بازی‌بازان و میزان دانلودهای این اثر محبوب در دسترس قرار داد که برای بسیاری از هواداران جالب توجه خواهد بود.

شاید Call Of Duty Mobile ویژگی‌ها و جذابیت‌های سایر نسخه‌های فرنچایز Call Of Duty را نداشته باشد، اما با این حال در همین مدت کم توانسته است تا بسیاری از افراد را سرگرم کند. شرکت اکتیویژن (Activision) امروز در خبر جالبی اعلام کرد که این بازی بیشتر از ۵۰۰ میلیون بار توسط افراد دانلود شده است که آمار چشمگیری به حساب می‌آید. این آمار از ابتدای انتشار بازی یعنی اکتبر ۲۰۱۹ تهیه شده است. از سال گذشته تا الان هم حدود ۲۵۰ میلیون دانلود به ثبت رسیده است.

ضمنا باید گفت که بازی Call Of Duty Mobile سود خوبی را برای اعضای تیم سازنده داشته است. با وجود رایگان بودن بازی، اما بازی‌بازان برای دستیابی به برخی از آیتم‌ها و لباس‌ها باید هزینه کنند. از همین رو، شرکت مذکور گفته است که این بازی برایشان درآمدی یک میلیارد دلاری داشته است. شیوع ویروس کرونا باعث شد که بسیاری از بازی‌بازان در خانه‌های خود بمانند و با گوشی‌های هوشمندشان و به خصوص Call Of Duty Mobile سرگرم شوند. تیم سازنده نیز از این فرصت به بهترین شکل استفاده کرد و پشتیبانی خوبی از این اثر داشت تا عده‌ی زیادی را جذب کند. به‌روزرسان‌ها و رویدادهای دیگری نیز برای این عنوان در راه است و باید دید که استودیوی سازنده در این خصوص چه خواهد کرد. روز گذشته هم گفته شد که لباس تازه‌ای برای این بازی در راه است و بازی‌بازان به محض انتشار می‌توانند از آن بهره ببرند.

در بازی Call Of Duty Mobile به سبک بتل رویال، شما باید کنترل شخصیتتان را به دست گرفته و بر روی یک نقشه‌ی پهناور قرار بگیرید. سپس باید از تجهیزات مختلف به منظور از بین بردن سایر شخصیت‌ها و زنده ماندن بهره ببرید. در نهایت باید آخرین نفری باشید که روی نقشه باقی می‌ماند. Call Of Duty Mobile در حال حاضر بر روی سیستم عامل‌های اندروید و iOS قابل تجربه است.