مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی(ره )سیستان و بلوچستان در حاشیه این مراسم در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: این ستاد از ابتدای شیوع ویروس کرونا با راه‌اندازی قرارگاه امدادی و جها...

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی(ره )سیستان و بلوچستان در حاشیه این مراسم در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: این ستاد از ابتدای شیوع ویروس کرونا با راه‌اندازی قرارگاه امدادی و جهادی به مدد کادر بهداشت و درمان برای مقابله با این ویروس رفته است.

علیرضا راشکی افزود: ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در همه ادوار در زمینه آبادانی و پیشرفت کشور قدم برداشته و امروز هم با تامین بسته‌های معیشتی و بهداشتی به مبارزه با این بیماری و کمک به خانواده های نیازمند برخاسته است.

وی بیان کرد: شکست کرونا مستلزم کار جهادی است و در این مقطع هم گروه‌های جهادی این ستاد با شناسایی مناطق محروم و توزیع بسته‌های معیشتی و بهداشتی به مردم گام بلندی برای مقابله با بیماری برمی‌دارند.

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی(ره )سیستان و بلوچستان گفت: به همت این ستاد با همکاری گروههای جهادی سطح استان توزیع ۱۳۵هزار قطعه مرغ بین خانواده های نیازمند باحفظ کرامت انسانی آغاز شد.

وی تاکید کرد: مبارزه با این ویروس تا ریشه کنی آن ادامه خواهد داشت‌ و این ستاد تا آخرین لحظه در کنار مدافعان سلامت خواهد بود.

راشکی بیان کرد: بر اساس برنامه ریزی های انجام شده قرار است در روزهای آینده تفاهم نامه بین ستاد اجرایی فرمان حضرت امام و استانداری سیستان و بلوچستان در بخش های زیربنایی ، سرمایه گذاری، عمرانی، اجتماعی و فرهنگی امضا شود که در این تفاهم نامه پیش بینی ایجاد شغل نیز شده است.

وی افزود: این تفاهم نامه با اعتبار بیش از سه هزار میلیارد تومان است که بطور رسمی اطلاع رسانی خواهد شد.