آیت‌الله سید احمد خاتمی روز شنبه در جمع پاسداران استان سمنان ابراز داشت: دشمنان می‌خواهند نظام اسلامی محو شود و این هدف و دسیسه را به پشتیبانی و حمایت ملت به گور خواهند برد.وی تصریح کرد:...

آیت‌الله سید احمد خاتمی روز شنبه در جمع پاسداران استان سمنان ابراز داشت: دشمنان می‌خواهند نظام اسلامی محو شود و این هدف و دسیسه را به پشتیبانی و حمایت ملت به گور خواهند برد.
وی تصریح کرد: مردم سرمایه هر نظام هستند و راهبرد دشمن جداکردن مردم از نظام و فشارهای اقتصادی گامی در تحقق این اهداف شوم است.
امام جمعه موقت تهران ادامه داد: گرانی‌های افسار گسیخته که هیچ مرزی نمی‌شناسد برای این است که مردم از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دست بکشند.
وی خاطرنشان کرد: دشمن تحریم‌ها و فشارهای اقتصادی را با هدف جدا کردن مردم از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران اعمال می‌کند و مردم باید هوشیار باشند.
سخنگوی هیات رییسه مجلس خبرگان رهبری اضافه کرد: بخشی از مشکلات اقتصادی به دلیل سوء مدیریت مسوولان است.
خاتمی با بیان اینکه دومین شیوه دشمن برای جداکردن مردم از نظام القای ناامیدی در جامعه است، افزود: دشمن به دنبال القای توهم نابودی نظام جمهوری اسلامی ایران در جامعه است.
وی با بیان اینکه در جنگ خندق نیز چنین دسیسه‌ای شکل گرفت، تاکید کرد: نظام جمهوری اسلامی ایران در شیب سقوط نیست و درحال امتحان سخت است که بخشی از آزمون پایان امسال است.
وی تصریح کرد: مردم پای آرمان‌های انقلاب اسلامی ایستاده‌اند و انقلاب اسلامی با رهبری‌های فرزانه مقام‌معظم رهبری تداوم دارد تا به صاحبش امام مهدی(عج) برسد.
امام جمعه موقت تهران اظهار داشت: امسال حضور مردم در ۱۸ استان کشور پرشورتر از سال گذشته و در هفت استان به اندازه سال گذشته مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن حضور داشتند که نشان از پای‌بندی و دلبستگی مردم به انقلاب اسلامی است.
وی بیان کرد: در انتخابات پیش‌رو دشمن در تلاش است مشارکت مردم در انتخابات را به کمتر از ۵۰ درصد برساند و مردم باید هوشیار باشند.
وی ابراز داشت: کسی که ادعای عدم شرکت در انتخابات را دارد یک ساده‌لوح است که از دشمنان و بیگانگان خط گرفته است.
عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: شورای نگهبان کف صلاحیت‌ها را تایید کرده و افراد تغییرپذیر هستند و مردم باید انقلابی‌ترین، شجاع‌ترین و اصلح‌ترین نماینده را انتخاب کنند.