سال 2020 را بیشتر باید یک سال برای تجربه عناوین انحصاری و غیرانحصاری جذاب آخر نسلی دانست. عناوینی که هر یک طرفداران بسیاری دارند و تجربه گیم پلی خوبی هم می توان انتظار داشت. در سال جاری برای پلتفرم های پی سی، پی اس 4، ایکس باکس وان و نینتندو سوئیچ بازی های مختلفی منتشر خواهد شد و یکی از مورد انتظارترین آنها The Last of Us Part 2 است.

ما در این مطلب قصد داریم شما را با بزرگ ترین بازی های ماه ژوئن سال 2020 آشنا شویم. اگر در انتظظار انتشار بازی جدید هستید، این فهرست راهنمای مفیدی خواهد بود.

The Last of Us Part 2

بازی The Last of Us Part 2 توسط استودیو ناتی داگ تحت توسعه قرار داشته و مراحل پایانی ساخت خود را سپری می کند. این عنوان انحصاری پلی استیشن 4 است و باری دیگر با داستان الی و جوئل در دنیای زامبی های مخوف و دشمنانی خطرناک رو به رو هستیم. این عنوان دنباله ای بر داستان The Last of Us نسل قبلی بوده و باید آن را بازی مورد انتظار و جذابی دانست.
این عنوان جدید سونی در 19 ژوئن برای پلی استیشن 4 منتشر خواهد شد.

 

The Elder Scrolls Online: Greymoor

بازی The Elder Scrolls Online: Greymoor برای پلی استیشن 4 و اکس باکس وان توسعه یافته و در 9 ژوئن منتشر خواهد شد. عنوانی که نخستین بار برای PC منتشر شد و حال به کنسول های نسل هشتمی خواهد آمد. شما در این بازی به منطقه شناخته شده Skyrim سفر کرده تا یک خون آشام را نابود سازید و مانع از نابودی مردمان شهر شوید.

 

Spongebob Squarepants: Battle for Bikini Bottom Rehydrated

بازی Spongebob Squarepants: Battle for Bikini Bottom Rehydrated پلتفرم مقصد آن پلی استیشن 4، ایکس باکس وان، نینتندو سوئیچ و پی سی است. در واقع این بازی نسخه ریمیک سال 2003 بوده که بهبود گرافیکی پیدا کرده تا تجربه گیم پلی بهتری نسبت به نسخه سال 2003 رقم زند. بازی باب اسفنجی در 23 ژوئن سال جاری منتشر خواهد شد.

 

Clubhouse Games: 51 Worldwide Classics

این بازی تنها برای نینتندو سوئیچ توسعه یافته و در 5 ژوئن سال جاری منتشر خواهد شد. نباید از هر بازی گیم پلی کشت و کشتار را انتظار داشت. بازی Clubhouse Games: 51 Worldwide Classics مجموعه عناوین کلاسیک با پشتیبانی چهار بازیکن در حالت آنلاین را دربرمی گیرد و به شدت سرگرم کننده است.

 

The Outer Worlds

این بازی یک عنوان نقش آفرینی جهان باز شبیه به Fallout: New Vegas است که در 5 ژوئن به نینتندو سوئیچ خواهد رسید. این بازی که برای پلتفرم نینتندو ساخته شده، تجربه گیم پلی سرگرم کننده ای رقم می زند.

 

The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel III - Extracurricular Edition

این عنوان تنها برای پلتفرم نینتندو سوئیچ تدارک دیده شد. بازی The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel III - Extracurricular Edition که عنوان بلند بالایی هم دارد، در 30 ژوئن سال جاری برای کنسول جدید نینتندو منتشر خواهد شد. پیش از این بازی را روی برخی پلتفرم های دیگر تجربه کردیم، حال به صورت نسخه بهینه شده و تمامی بسته های الحاقی برای سوئیچ نینتندو منتشر می شود.

 

Burnout Paradise Remastered

این عنوان یک نسخه ریمستر از بازی سال 2008 ریسینگ Burnout Paradise شرکت EA است. عنوانی که در 19 ژوئن به نینتندو سوئیچ می آید. پیش از این بازی روی ایکس باکس 360 و پی اس 3 و رایانه شخصی تجربه شده و حال در قالب نسخه بهینه شده، برای کنسول نینتندو در دسترس قرار خواهد گرفت.

 

Valorant

آخرین عنوان بازی شوتر اول شخص Valorant است. این بازی در 2 ژوئن منتشر شد و اثری از استودیو Riot Games بوده که می توان آن را جایگزین ایده آل کانتراستریک در قالب طراحی بازی Overwatch دانست.

 

همچنین به شما پیشنهاد به میشود به وبسایت معاوضه بازی گیم ۲ گیم حتما سر بزنید ;-)