طبق اعلام استودیوی اِیداس مونترال، شخصیت آدام وارلاک (Adam Warlock) در بازی Marvel’s Guardians of the Galaxy ایفای نقش خواهد کرد. طی ماه جاری میلادی، شاهد انتشار عناوین متعددی بودیم که البته چندین مورد از این عناوین در ایام پیش رو عرضه خواهند شد. در این بین،...

طبق اعلام استودیوی اِیداس مونترال، شخصیت آدام وارلاک (Adam Warlock) در بازی Marvel’s Guardians of the Galaxy ایفای نقش خواهد کرد.

طی ماه جاری میلادی، شاهد انتشار عناوین متعددی بودیم که البته چندین مورد از این عناوین در ایام پیش رو عرضه خواهند شد. در این بین، بازی Marvel’s Guardians of the Galaxy نیز قصد دارد تا سهم خود از بازار بازی‌های ویدیویی را تصاحب کند و هر روز با انتشار اخبار جدید و اعلامیه‌های مختلف سعی در جلب توجه گیمرها دارد.

علاوه بر این، تا به امروز حضور شخصیت‌هایی از جمله Star-Lord، Gamora، Drax the Destroyer و Cosmo the Spacedog در این بازی تایید شده بود و اکنون نیز طی توییتی مشخص شد که شخصیت Adam Warlock نیز در Marvel’s Guardians of the Galaxy ایفای نقش خواهد کرد.

البته، تاکنون جزئیاتی از ظاهر و نقش او در این بازی اعلام مشخص نشده است، اما توییت مذکور وی را به عنوان یکی از شخصیت‌های کلیدی بازی معرفی می‌کند. لازم به ذکر است که Adam Warlock در بسیاری از داستان‌های کمیک مارول از جمله Annihilation: Conquest ایفای نقش کرده و دارای قدرت‌های فراوانی از جمله جاودانگی، پرواز، کنترل انرژی کیهانی و ویژگی‌های دیگر است و همواره به عنوان حامی و کمک حال محافظین کهکشان از او یاد می‌شود.

بازی Marvel’s Guardians of the Galaxy در تاریخ ۴ آبان ۱۴۰۰ (۲۶ اکتبر ۲۰۲۱) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس و اس، پلی‌استیشن ۵، نینتندو سوییچ از طریق کلاود و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

P.morgan