خبرورزشی -دیدار تیم ملی فوتبال ایران با عراق و امارات در روزهای ۷ و ۱۲ بهمن برگزار می شود. برای بازی با این دو تیم مهاجمانی چون سردار آزمون – مهدی طارمی – کریم انصاری فرد – الهیار صیادمن...

خبرورزشی -

دیدار تیم ملی فوتبال ایران با عراق و امارات در روزهای ۷ و ۱۲ بهمن برگزار می شود. برای بازی با این دو تیم مهاجمانی چون سردار آزمون – مهدی طارمی – کریم انصاری فرد – الهیار صیادمنش – شهاب زاهدی و... به اردوی تیم ملی دعوت خواهند شد. مهدی طارمی در اردوی قبلی تیم ملی حضور نداشت اما بعد از رفع سوء تفاهمات خود با اسکوچیچ بار دیگر در اردوی تیم ملی حاضر خواهد شد.

کاوه رضایی هم از لیست جدید تیم ملی برای بازی با عراق و امارات خط خواهد خورد و جای  خود را به شهاب زاهدی داده که در تیم زوریا لوهانسک اوکراین به همراه الهیار صیادمنش خوش درخشید. با بازگشت مهدی طارمی به اردوی تیم ملی این تیم در برابر عراق با دو مهاجم بازی خواهد کرد. سردار آزمون و مهدی طارمی در نوک خط حمله تیم ملی به میدان خواهند رفت. به نظر می رسد علی قلی زاده و علیرضا جهانبخش دو بازیکن کناری در خط هافبک خواهند بود.

سعید عزت الهی و احمد نورالهی در میانه میدان،  صادق محرمی  و وحید امیری نیز در دو سمت  خط دفاع به میدان خواهند آمد و در صورت دعوت  کنعانی زادگان او مثل همیشه زوج  شجاع خلیل زاده در دفاع میانی خواهد بود  و علیرضا بیرانوند بار دیگر به مرد شماره یک تیم ملی تبدیل می شود.  

تمرینات تیم ملی به بهانه بازی با عراق روز ۳ بهمن در کمپ تیم های ملی آغاز خواهد شد.